خانه -> کار و اقتصاد -> بورس و سهام داری و مشارکت -> پولدار شدن با سهام شرکت سرمایه گذاری

پولدار شدن با سهام شرکت سرمایه گذاری

پولدار شدن سهام شرکت سرمایه گذاری سریع

پولدار شدن با سهام شرکت سرمایه گذاری ، واقعیت یا رویا ؟!

پولدار شدن با سهام یک شرکت سرمایه گذاری ، فرقی نمی کرد چه شرکتی فقط هدف سرمایه گذاری به امید پولدار شدن بود! من و شوهرم زندگی تقریبا آرومی داشتیم اما با تعریف های زیاد اطرافیان و دوست و آشنا ما هم مبتلا به تب پولدار شدن شدیم! ( از مطالب قبلی سایت ، خواص سوره دخان ، متن ، ترجمه و فصیلت آن مطلب مفیدیه که می تونید در مورد برکات و خواص سوره دخان که یکیش افزایش مال و ثروت هست ، مطالعه کنید و همینطور مطالب زیادی توی اینترنت هست مثل: معتبرترین دعا برای پولدارشدن و آسان ترین و سریع ترین راه های پولدار شدن . ان شا الله سعی می کنم به زودی از تجربه ی تاثیر دعا و قرآن روی برکت زندگی و پولدار شدن بنویسم )

تب پولدار شدن ، بیماری خانمان سوز !

یکی از آشناهای شوهرم بعد گذشت حدود دو سال از خرید سهام پدیده پولش چند برابر شد و تونست یه آپارتمان واسه خودش بخره. یکی دیگه از آشناها بعد یه مدت کوتاه اصل پولی که بابت سهام پدیده داده بود رو کشید بیرون و بقیه سود پولشو نگه داشت تا کماکان توی این شرکت سرمایه گذاری به روند پولدارشدن ادامه بده. به همین صورت آدمای زیادی اطرافمون بودن که هر روز به سرمایه شون اضافه می شد. و این شد که ما هم تصمیم به خرید سهام و پولدار شدن با این دست شرکت های سرمایه گذاری کردیم.

همه ی تخم مرغ ها رو توی یک سبد نگذارید !

ماجراهایی که برای اطرافیان ما رقم می خورد ، ما رو هم وادار به خرید سهام کرد. مقداری از پولمونو سهام پدیده خریدیم و از اونجایی که با شرایط موجود حاضر به ریسک بیش از اندازه نبودیم تصمیم گرفتیم بقیه پول رو جایی دیگه سرمایه گذاری کنیم. موسسه مالی اعتباری میزان علاوه بر سود خوب ، تسهیلات خوبی هم ارائه می داد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم پولمونو اونجا بذاریم

همه چی آرومه ، من چقدر خوشبختم !

از روزی که توی شرکت سرمایه گذاری پدیده سهامدار شدیم مرتبا سهامش افزایش قیمت داشت و حتی یک بار هم 10 درصد سهام هدیه تعلق گرفت به سهامدار ها. از خوشحالی توی پوست خودمون نمی گنجیدیم و هر روز حساب و کتاب می کردیم که تا سال آینده چه کار هایی با این سود خوب انجام بدیم. همون روزها خبردار شدیم که شرکت سرمایه گذاری تبرک هم میخواد سهام بفروشه و یه پروژه عظیم راه اندازی کنه. بدون هیچ معطلی و سبک سنگین ماجرا تصمیم به خرید مقدار زیادی سهام گرفتیم و همون روزهای اول کلی سود ظاهری نصیبمون شد و علی رغم پیشنهادات برای فروش سهام تبرک ، ما مسمم به سهام داری بودیم.

روز های روشن ، خداحافط !

بعد از چند روز خبر اومد که مقامات قضایی و دولتی حرف هایی در مورد معتبر نبودن سهام چند شرکت سرمایه گذاری داده اند و حتی برای سهام یکی از اون شرکت ها قیمت هم تعیین کردن (!) . کمی نگران شدیم ولی با تصور اینکه نهایتا میریم پولمونو پس می گیریم به خودمون دلداری می دادیم. اما کم کم اوضاع خراب شد و رویای پولدار شدن ما روز به روز محوتر می شد. اول از همه اجازه فروش سهام رو از شرکت های پدیده و تبرک گرفتن و بازار افتاد دست دلال ها. بعد از اون یا حساب هاشونو مسدود کردن و یا اجازه فعالیت رو ازشون گرفتن.

هر روز بدتر از دیروز !

اوضاع به همین صورت پیش می رفت و باقی ماجرا رو حتما از رسانه ها مطلع شدید. حالا ما منتظر وصول پول بلوکه شده توسط بانک ، تبرک ، پدیده و … هستیم. اما قضیه به همین جا ختم نشد! تنها امیدمون برای ادامه کار و زندگی به سپرده ای بود که توی موسسه میزان گذاشته بودیم. اما اونجا هم تو زرد از آب در اومد(!) و ما به معنای واقعی کلمه “بدبخت شدیم”.

پیدا کنید پرتغال فروش را … !

کی مقصره ؟! من و شوهرم که به امید سرمایه گذاری و پولدار شدن ، پولمونو سپردیم به دست چند شرکت سرمایه گذاری تا باهاش کار کنن و چرخ مملکت بچرخه و پروژه های جدید راه اندازی بشن و هم ما طعم پولدار شدن رو بچشیم؟ یا اون مسئولینی که بدون سبک سنگین کردن اوضاع و وضعیت مملکت حرف های نسنجیده زدن . در صورتی که می تونستن پشت پرده خیلی مشکلاتو حل کنن؟ یا همه ی مردم ایران ، که با شنیدن چند خبر دروغی و حاشیه ای خودشونو گم میکنن و رفتارهای نسنجیده ای نشون میدن . در نتیجه باعث بدبختی خودشون و دیگران میشن؟ یا مدیران شرکت سرمایه گذاری که هم داشتن پروژه های جدید و به روز ارائه می دادن و هم خودشون پولدار می شدن و هم مردم رو با طعم پولدار شدن آشنا میکردن؟ یا شاید هم پرتغال فروش سر کوچه مامانم اینا ؟!

خلاصه ی مطلب اینکه همیشه سعی کنید با تحقیق و مشورت و به دور از هیجانات کاذب تصمیم گیری کنید و برای سرمایه گذاری پول هاتونو فقط یک جا نگذارید. ما با این که چند جا برای سرمایه گذاری انتخاب کردیم ولی با این حال باز هم به مشکل خوردیم که البته این یک استثنا بود فکر نمی کنم برای هرکسی اتفاق بیفته . ولی حداقل خیالمون از این راحته که بالاخره یکی از این جا ها پولمونو زودتر از بقیه میده. تجربه ی بزرگی که از این قضایا گرفتیم این بود که تا حد امکان خودمون رییس خودمون باشیم ! یعنی اختیار پول به دست خودمون باشه و سعی کنیم کار آفرینی کنیم یا حداقل کارفرما باشیم. مثلا ایجاد یه کارگاه کوچیک تولیدی ، ساخت ساختمون ، پرورش قارچ و … .

شما هم تجربه ای در مورد پولدار شدن یا این چندتا شرکت سرمایه گذاری دارید ؟ خوشحال میشم نظراتتونو بدونم

6+
پولدار شدن با سهام شرکت سرمایه گذاری ، واقعیت یا رویا ؟!پولدار شدن با سهام یک شرکت سرمایه گذاری ، فرقی نمی کرد چه شرکتی فقط هدف سرمایه گذاری به امید پولدار شدن بود! من و شوهرم زندگی تقریبا آرومی داشتیم اما با تعریف های زیاد اطرافیان و دوست و آشنا ما هم مبتلا به تب پولدار شدن شدیم! ( از مطالب قبلی سایت ، خواص سوره دخان ، متن ، ترجمه و فصیلت آن مطلب مفیدیه که می تونید در مورد برکات و خواص سوره دخان که یکیش افزایش مال و ثروت هست ، مطالعه کنید و همینطور مطالب…

بررسی کلی

امتیاز

اگه از این مطلب خوشتون اومده ، بهش 5 ستاره بدید .

امتیاز کاربر: 4.87 ( 11 رای)
0

درباره مامان گل

سعی می کنم مفیدترین تجربه ها و دانسته هامو اینجا بنویسم و همینطور خیلی دوست دارم از تجربه های بقیه استفاده کنم. ارادتمند شما ، مامان گل

پاسخی بگذارید

6 دیدگاه بر روی "پولدار شدن با سهام شرکت سرمایه گذاری"

avatar
Sort by:   newest | oldest
نازی
Guest

وای ما هم تو دام این شکرتا افتادیم و کلی از پولمونو از دست دادیم. کلاهبرداری خیلی زیاد شده 🙁

4+
نازی
Guest

شرکت منظورم بود

1+
Member

با تشکر فراوان برای ثبت تجربه تان
امیدوارم زودتر مشکل شما و همه اون هایی که به این مشکل خوردن حل بشه

6+
Member

عیبی نداره غصه نخورید. یه چند سالیه کار و کاسبی اکثر مردم کساد شده

6+
wpDiscuz
bigtheme